Gerçekleşmeler


Bu ürünleri nasıl mükemmel hale getirdiğimizi görünOtomotiv endüstrisinden kaliteli ve zamanında teslimat özveri ve kalite anlayışına sahip olabilen niteliklere sahip alpin kauçuk; elastomer hakkında alp kauçuk olarak otomotiv ve otomotiv yan sanayiinde iş ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kullanılan kauçuk türü, karıştırılan reçineler ve diğer içerikler doğal kauçuk yapıştırıcının performansını belirler. Genel olarak doğal kauçuk özellikleri, yapışkan bant uygulamalarında birçok avantaj sunar.

İlk başta doğal kauçuğu tutkal olarak bile nasıl kullanabileceğinizi merak edebilirsiniz. Kauçuk ağacının (Hevea brasiliensis) sütünden (lateks) elde edilen saf ve doğal bir ürün olarak, bu olasılık mevcuttur. Ve lateks genellikle yapışmasa bile oldukça benzersiz niteliklere sahiptir: özel kimyasal yapısı, yapıştırıcılar için olağanüstü bileşenler sağlar.

Eğer reçine ile karıştırılırsa (yapışkan hale getirmek için), bu polimer zincirlerinin uzunluğu ve hareketliliğinden dolayı inanılmaz esnek bir yapıştırıcı elde edersiniz.